Sadzimy kwiaty podczas zajęć „Od przedszkola do książkowego mola”

W wakacyjnym klimacie odbyło się ostatnie w tym sezonie spotkanie z cyklu „Od przedszkola do książkowego mola”

Komentarze zamknięte.