Konkurs plastyczny

Gminna Biblioteka Publiczna im. Filipa Sulimierskiego w Sulmierzycach zaprasza  uczniów klas I-III  terenu gminy Sulmierzyce do udziału w konkursie plastycznym pn. „W świecie robotów”, którego przedmiotem jest wykonanie przestrzennej figurki robota.

Konkurs swą tematyką nawiązuje do twórczości Stanisława Lema, patrona 2021 roku. Ma być zachętą do twórczego działania, ale także poznawania dzieł pisarza.

Organizator

1. Organizatorem konkursu jest Gminna Biblioteka Publiczna im. Filipa Sulimierskiego w Sulmierzycach (zwany dalej: Organizator). Uczestnicy konkursu:  kategorie wiekowe:

I – klasy pierwsze,

II –  klasy drugie,

III – klasy  trzecie

Cele konkursu

1. Promowanie książek i czytelnictwa.
  2. Rozwijanie umiejętności twórczych dzieci.
  3. Prezentacja technik plastycznych.
  4. Odkrywanie młodych talentów.
  5. Promocja twórczości Stanisława Lema.

Zasady konkursu

1. Konkurs będzie przeprowadzony w dniach 19.04.2021r. – 11.05.2021r.
  2. Przedmiot i tematyka konkursu: przestrzenna figurka robota, wysokość do 50 cm.
  3. Uczestnik do konkursu może zgłosić tylko jedną pracę.
  4. Prace mogą być wykonane z dowolnych materiałów.
  5. Pracę należy dostarczyć do siedziby biblioteki do 11.05.2021r.

Wraz z danymi:

1. a) wiek uczestnika konkursu
  2. b) imię
  3. c) nazwisko
  4. d) numer telefonu
  5. Organizator dopuszcza pomoc osób dorosłych.
  6. Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartej w załączniku.

1. W konkursie są do wygrania nagrody rzeczowe ufundowane przez Organizatora.
  2. Organizator poinformuje laureatów konkursu o warunkach odbioru nagrody telefonicznie na nr tel. podany w zgłoszeniu.
  3. Nie ma możliwości zamiany nagrody na jej ekwiwalent w formie pieniężnej.

Postanowienia końcowe

1. Udział uczestnika w konkursie jest równoznaczny z akceptacją przez niego oraz jego opiekuna postanowień niniejszego Regulaminu.
  2. Niniejszy regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady konkursu.
  3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgłaszanie się do konkursu w sposób niezgodny z regulaminem lub bez zapoznania się z zasadami regulaminu, w tym również wynikające z niewłaściwego jego zrozumienia.
  4. Wyniki konkursu, w tym imiona i/lub nazwiska laureatów mogą być publikowane na stronie internetowej Organizatora oraz na jego profilu w serwisie Facebook.
  5. Decyzja jury jest ostateczna i niepodważalna.
  6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.

7. Link do pobrania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Roboty zgoda 2